تاریخ ایجاد خبر : شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۷ ساعت : ۰۹:۲۹
اعلام نتایج ارزیابی عملکرد سال96 استانداری البرز و فرمانداری های تابعه
از سوی مرکز مدیریت عملکرد و امور بازرسی وزارت کشور صورت پذیرفت

اعلام نتایج ارزیابی عملکرد سال۹۶ استانداری البرز و فرمانداری های تابعه


بنا بر گزارش دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری البرز نتایج ارزیابی سالانه دوایر ستادی استانداری و همچنین فرمانداری های تابعه استان در سال 96 از سوی مرکز مدیریت عملکرد و امور بازرسی وزارت کشور اعلام گردید. بر اساس نتایج اعلامی فرمانداری ساوجبلاغ در بین فرمانداری های تابعه استان حائز رتبه برتر گردیده است. همچنین بررسی نتایج مأخوذه فرمانداری های نظرآباد، فردیس و کرج نیز حاکی از رشد مثبت عملکردی نامبردگان می باشد.
 این گزارش می افزاید ارزیابی سالانه استانداری ها بصورت متمرکز از سوی وزارت کشور و در ابعاد شاخص های عمومی و اختصاصی انجام و در حوزه فرمانداری ها نیز پس از تایید عملکرد اعلامی از سوی استانداری نتایج نهایی توسط مرکز مدیریت عملکرد و امور بازرسی وزارت کشور اعلام می گردد.
شایان ذکر است نتایج ارزیابی استانداری نیز در سال 96 نسبت به مدت مشابه سال قبل از رشد بسیار مثبت و اخذ رتبه بالاتر حکایت دارد.
پیرو اعلان نتایج مذکور تشکیل کارگروه تخصصی بررسی و تحلیل نتایج مکتسبه و تدوین بسته های بهبود عملکرد متضمن به شناسائی نقاط ضعف و قوت و ارائه راهکارهای اصلاحی در دستور کار استانداری و فرمانداری های تابعه قرا گرفته است.  
کد خبر : 11356

منبع : دفتر مدیریت عملکرد،بازرسی و امور حقوقی

تعداد بازدید : ۱۳۶۴

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :